KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14943022
nr 1494 3022
Stig Borglind
(1892-1965), Sverige
Etsning, "Fiskar", Signerad. Bildmått: 34x27 cm, yttermått inklusive ram: 64x52 cm
Stig Borglind, svensk målare, grafiker född 1892, död 1965.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 3 oktober 2022
kl 18:50:41
150 kr
Stig Borglind
Läs mer om Stig Borglind
Stig Borglind
Läs mer om Stig Borglind
nr 1494 3022
Stig Borglind
(1892-1965), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 200 kr |
måndag 3 oktober 2022 |
Stig Borglind